Hakkımızda

Kurulduğu andan itibaren başarılı ikinci el eşya alım satımlarıyla isminden söz ettiren firmamız sayesinde sizlerde dilediğiniz eşyalara en kısa sürelerde ulaşabilirsiniz. Günümüz koşullarında hem ofis hem de ev için tercih edilen pek çok eşyada ikinci el modasına sizlerde uyabilirsiniz. Üstelik sadece alım değil satımlarda da firmamız Furkan Spot’a güvenebilirsiniz.

Hayat pahalılığın giderek arttığı günümüz koşullarında neredeyse sıfır ayarındaki birçok eşyaya ikinci el alım satım dükkanlarından ulaşmak son derece kolay. Ankara Mamak’ta faaliyet gösteren Furkan Spot firmamız sayesinde oturma grubu, yemek odası, beyaz eşya, salon takımları, yatak odası takımları, ofis eşyaları, bilgisayar ve televizyon gibi birçok ürüne ulaşılabilir.

İkinci el eşya satışlarında direkt adresinize kadar ulaşan ekiplerimizle nakit ödemeli alışverişler gerçekleştirmek son derece kolay. Üstelik tüm bu işlemlerin öncesinde eşyanızın kesin bedelini firma yetkililerinden öğrenerek sorun yaşamadan satım işlemlerini sonlandırmanız mümkün. Böylece hem kullanmadığınız eşyalardan kurtulacak hem de böyle eşyalara ihtiyaç duyan kişilere vesile olmanın haklı gururunu yaşayabileceksiniz.

Cazip fiyat seçenekleriyle dikkatleri üzerine çeken Furkan Spot firmamız ile 7/24 WhatsApp numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Hem alım hem de satımlarda görsel aktarımıyla dilediğiniz ürün grubunu inceleyebilir, fiyat politikalarından anında haberdar olabilirsiniz. İkinci el eşya alım satımlarına yepyeni bir soluk getiren firmamız sayesinde sizlerde eşya yenilemenin keyfini oturduğunuz yerden sürebilirsiniz. Furkan Spot ile iletişime geçin.

hakkimizda